Bedrijfsinformatie
Een motorzaak voor nieuwe en tweedehands motors. Alsook kan je hier terecht voor onderhoud en herstellingen van uw motor.
Functieomschrijving
- Als service medewerker sta je in voor volgende taken;
- je neemt de telefoons op en plant afspraken in
- je kan telefonisch goed inschatten wat het probleem is en hoeveel tijd dit in beslag zal nemen
- je doet de bestelling van onderelen
- wanneer de onderdelen toekomen controleer je deze met de bestelbon en leg je deze op de juiste plaats
- je staat mee in voor de ontvangst van de klanten in de showroom
Jouw profiel
Als service medewerker herken je je in volgend profiel;je hebt een passie voor moto's en kent een aantal basis onderdelenje werkt zeer gestructureerd en kan een goede planning makenje bent administratief sterkje bent alsook communicatief ingesteld voor de ontvangst van klantenWij bieden jou
Een voltijdse job met optie vast.Een contract van dinsdag tot zaterdag waarbij je als volgt kan werken; dinsdag van 10u-20u woensdag, donderdag en vrijdag van 10u-18u en op zaterdag van 10u - 17u.Een toffe werkomgeving.