Talent.com
Deze vacature is niet beschikbaar in je land.
TIG lasser / monteur in HEIST-OP-DEN-BERG

TIG lasser / monteur in HEIST-OP-DEN-BERG

IMPACTHEIST-OP-DEN-BERG, BE
30+ dagen geleden
Functieomschrijving

De job

Jouw taken

Ben je gedreven en gepassioneerd door lassen? Werk je graag in team? Dan ben jij de gepaste kandidaat voor deze functie!

  • Als TIG Lasser maak je deel uit van de afdeling "Final Assembly", waar onderdelen geassembleerd worden tot afgewerkte producten.
  • Samen met je collega's assembleer je de verschillende onderdelen, om zo tot een afgewerkt product te komen.
  • Hiervoor vertrek je van een technisch plan en maak je ook gebruik ban slagmoeren, tappers en bouten. De rest van de onderdelen dienen aan mekaar gelast te worden.
  • Klanten hebben een breed scala aan opties en aanpassingsmogelijkheden, wat in de productie leidt tot veel variatie en echt maatwerk.
  • De uitdaging zit er als Halfautomaat Lasser in om steeds alle details in de plannen te detecteren en de onderdelen correct naar de vereisten van de klant te maken.

Tools & vereisten

  • Persoonlijkheid Zelfstandig werken Samenwerken in team Nauwkeurigheid
  • Talenkennis Nederlands (goed)
  • Werkregime

  • Voltijds
  • Aanbod

  • Je krijgt een competitief loon, aangevuld met extra-legale voordelen.
  • Je start op interimbasis op, met de mogelijkheid om op termijn om te schakelen naar een vast contract.
  • Jouw profiel

    In dit plaatje pas jij

  • Je hebt een lasopleiding genoten of kan een interessante laservaring voorleggen.
  • Je hebt ervaring met het lezen van technische plannen.
  • Een zelfstandige arbeidshouding is vanzelfsprekend voor jou.
  • Je ziet in hoe samenwerken voor een beter resultaat kan zorgen en zet je dan ook in als teamspeler.
  • Het bedrijf

    Corebusiness

    Internationale speler gespecialiseerd in technische productie en ontwikkeling.

    Grootte

    200 - 999 werknemers

    Troeven

  • Innovatief bedrijf
  • Familiale sfeer
  • Rechtstreeks contact met je leidinggevende
  • Doorgroeimogelijkheden
  • Jouw contract

  • Vaste indienstname na interim