LDC is een wereldwijde goederenhandelaar van alle soort ‘ commodities ’ voor vele sectoren – zoals voedingsproducten (ook voor dieren), textielen en vezels, en plantaardige ingrediënten van cosmetica. Op haar locatie in de haven van Gent, specialiseert LDC zich met haar Juice Terminal in de opslag, blending en verdeling van Fruitsap en Concentraat aan haar klanten verdeeld over 70 landen.
Als logistieke onthaalmedewerker kom je terecht in het Expeditie team naast 5 hele fijne collega’s. Het Expeditie team faciliteert en verwerkt de informatie- en administratiestromen van vóór de aankomst van onze producten, tot de opslag, verwerking, en zorgt er zo voor dat het product correct, tijdig, en efficiënt bij onze klanten terechtkomt. Daarnaast bemannen ze ook de receptie van onze terminal.
Jij ontvangt met plezier onze chauffeurs aan het loket en volgt hierbij ook de laad- en losplanning op. Daarnaast voer je ook de administratieve (expeditie) taken uit die het logistiek traject van het Fruitsap en Concentraat uitmaken. Daarmee kom je in contact met verschillende externe partijen : de verkoopafdeling (‘sales’) van LDC in Rotterdam, externe koelhuizen, transportfirma’s en hun chauffeurs.
In het Expeditie team wordt met een 3 shift-systeem gewerkt : een ochtendshift (06u00 – 14u00), een dagshift (8u00 - 16u30) en een middagshift (14u00 en 22u00). Als administratieve kracht werk je dus ook mee in dit systeem.
J-18808-Ljbffr