Wat als jij dé expert wordt in industriële koeling en klanten helpt met slimme oplossingen?
Als Project Engineer Refrigeration in Wommelgem ben jij het aanspreekpunt voor klanten bij kleine, maar technische uitdagende aanpassingen aan industriële NH3-installaties. Van ontwerp en calculatie tot werfopvolging en administratie jij zorgt ervoor dat alles op rolletjes loopt. Een dynamische job in een team waar techniek en vakkennis centraal staan!
Wat houdt deze job precies in?
Daarnaast hou je de administratie mee op orde. Zo volg je mee de planning op en maak je as-built dossiers aan.
Jouw talenten :
Zin om mee te werken aan de multitechnische uitdagingen van morgen?
Ja? Dan kom je bij Equans terecht in een innovatieve en boeiende werkomgeving met gevarieerde projecten waarin je jouw skills verder kan ontplooien .
Je komt in contact met de nieuwste technologieën en helpt onze klanten bij de 3 grote transities van vandaag : de energietransitie, de industriële transitie en de digitale transitie.
Een job bij Equans betekent :
Wij kijken ernaar uit om jou te ontmoeten!
Equans Department HVAC North & Cooling is marktleider op het gebied van industriële koeling & HVAC. Als het nu gaat om kleine of grote installaties, vertrekkende vanuit de noden van de klant wordt door het Engineeringsteam een installatieconcept uitgewerkt en samengebouwd binnen een commercieel kader dat voldoet aan de hoogste eisen qua energie-efficiëntie en CO2-uitstoot. Innovatieve concepten liggen aan de grondslag van ons succes bij het ontwikkelen en implementeren van koelinstallaties en warmtepompen op basis van Nh3, CO2 en HFO-koudemiddelen.
Project Engineer • Antwerp, Antwerpen, Belgique