Wat ga je doen?
Op zoek naar een job als samensteller? Wij hebben een plaatsje bij een familiebedrijf in Houthalen beschikbaar.Als samensteller ben je verantwoordelijk voor het correct assembleren van losse constructie-onderdelen aan de hand van gedetailleerde constructieplannen. Je maakt hierbij correct gebruik van de elektrische booglasmethode door de spanning en warmte-inbreng correct te regelen. - Je bespreekt het werk met je leidinggevende (atelierverantwoordelijke & productieverantwoordelijke). - Je leest en bestudeert aandachtig het plan, de werktekening en de Las Methode Beschrijving. - Je stelt vast welk materiaal en gereedschappen je moet gebruiken, reinigt het te verbinden materiaal en doet de voorbereiding van de lasnaden. - Je controleert de afmetingen van de constructie-onderdelen, vertrekkende vanuit de werktekeningen. - Je vervaardigt mallen en gebruikt de correcte materialen rekening houdend met het te vervaardigen eindproduct. - Je verbindt metalen onderdelen volgens het MAG-lasproces en houdt altijd rekening met de vooropgestelde Las Methode Beschrijving en de werktekening. - Bijkomende werkzaamheden kunnen zijn : aftekenen, zagen, boren, tappen, ponsen, snijbranden en knippen & slijpen.
Wie ben jij? m / v / x
Opleiding : Je bent in het bezit van een diploma lassen-constructie of een lascertificaat met de nodige kwalificaties en hebt enkele jaren ervaring in het samenstellen.
Vakkennis : Je hebt minsten 2 jaar ervaring in een gelijkaardige functie en / of bent technisch sterk aangelegd Indien je kan plan lezen is dit een sterk pluspunt!
Talenkennis : Je hebt een goede kennis van het Nederlands.
Attesten : Je dient niet in het bezit te zijn van specifieke attesten.I n het bezit zijn van een rolbrug – en heftruckbrevet is een pluspunt.
Wat bieden wij jou?
Samensteller • Houthalen