Talent.com
Cette offre d'emploi n'est pas disponible dans votre pays.
Bulldozer Chauffeur

Bulldozer Chauffeur

ASAPGenk
Il y a 6 heures
Description de poste

Wat ga je doen?

Voor een recyclagebedrijf in Genk zijn wij op zoek naar een kraanmachinist. Je taken? - Voorsorteren van inkomende materialen - Inkomende materialen controleren - Chauffeur helpen en begeleiden op het terrein - Algemene orde en netheid behouden op het terrein - Laden van containers / opliggers,... - Machine in goede staat houden, klein onderhoud zelf uitvoeren (uitblazen filters, foutcodes begrijpen, leiding vervangen,...) - Je springt bij waar nodig

Wie ben jij? m / v / x

  • Je ben bereid om ook nog andere machines te bedienen zoals bulldozer, heftruck, vrachtwagen
  • Je hebt een echte hands - on mentaliteit
  • Je bent sociaal aangelegd
  • Communicatief sterk
  • Je bent flexibel om bij te springen waar nodig

Opleiding : Geen specifieke opleidingsvereisten.

Vakkennis : Kennis met het werken van een kraan dit specifiek voor een sorteergrijper is een plus.

Talenkennis : Je spreekt de Nederlandse taal.

Attesten : Niet van toepassing.

Wat bieden wij jou?

  • Je komt terecht bij een sterke speler in afval gaande van steenpuin, karton en plastiek. Na verloop van tijd maak je kans op een vast contract, als je je uitzendperiode positief afsluit.
  • Je zal een loon volgens barema en ervaring ontvangen dit is 16.64 euro per uur met bijkomend 10% ploegenpremie en een maaltijdcheque van €6 per dag.
  • Je zal in een 2 ploegen dienst werken.
  • Créer une alerte emploi pour cette recherche

    Chauffeur • Genk