Content coördinators verantwoordelijkheden
Je helpt de Back Office Operations teams, meer bepaald de ISO teams, om kwaliteitsvol te werken.
Hiervoor werk je op 2 domeinen :
Deze hou je actueel met nieuwe content vanuit development / releases; optimale werkmethoden gebruikt binnen het team en nieuwe informatie vanuit incidenten (errorcodes & workarounds). Je deelt kennis o.a. via het geven van trainingen. Je houdt work intructies en procedures up to date.
Je traint en begeleid nieuwe medewerkers binnen het team en zorgt dat ze performant kunnen werken. Ook na de trainingen hou je de kwaliteit in de gaten en stuurt bij waar nodig.
Je zoekt continu naar manieren om kennis & kwaliteit binnen het team te beheren en verbeteren.
Je draagt kwaliteit hoog in het vaandel en je werkt graag centraal en ondersteunend. Je passie is aanstekelijk en je motiveert anderen om dezelfde kwaliteitsnormen te halen. Je werkt hiervoor guidelines uit die toegepast kunnen worden door de people managers en volgt op waar nodig. Daarbij ben jij de menselijke brug tussen je team en marketingteams (new content) en de technische afdelingen (errors & workarounds) .
Onze ideale Content Coördinator …
kan kennis helder delen en is een klantgerichte communicator; een groepsdier met oog voor detail en gevoel voor :
Wat wij bieden
Het team waar je als Content Coördinator deel van uitmaakt, is een open en dynamisch back office team van verschillende profielen die klanten en eerstelijns klantendiensten ondersteunen .
We zijn voor de klant en eerstelijns klantendiensten dé technische experten en zoeken volop naar manieren om onze kennis & expertise te delen. We leren van elkaar en leggen verbanden om zo de producten van onze klanten naadloos te laten werken. Tof, toch?
Wat we nog in de strijd gooien :
Solliciteren? Goed idee!
Expert • Leuven, Belgium