Om ons team te versterken zijn we voor onze Spoed op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde verpleegkundige. Omarm jij – net als wij – kwaliteit, innovatie, veiligheid en samenwerking? Dan ben jij een collega naar ons hart!
Wat ga je doen?
- Je werkt samen met de arts en voert verpleegkundige en verzorgende handelingen uit om een juiste diagnose te stellen en de juiste behandeling op te starten. Dit zowel intramuraal als extramuraal
- Je verstrekt de nodige acute patiëntenzorg (bv. eerste zorgen toedienen, observatie van de toestand van de patiënt, uitvoeren van de verpleegtechnische handelingen, rapportage aan de arts, …)
- Je verstrekt correcte informatie aan patiënt en diens familie
- Je staat in voor de patiënt – en afdelingsgebonden administratie
- Je draagt maximaal bij aan de kwaliteit en de continuïteit van de zorgverlening
- Je zorgt voor een correcte uitvoering van de dienst specifieke taken
Wat heb jij te bieden?
Je bent een master of bachelor verpleegkundigeJe bent bij voorkeur in het bezit van een bijzondere beroepstitel intensieve zorg en spoedgevallenzorg.Samen met je collega’s sta je in voor de klantgerichte opvang van patiënten met een acute zorgvraag.Na een opleidingstraject maak je mee deel uit van het interne reanimatieteam en het préhospitale PIT- en MUGteam van het ziekenhuis.Je bent een echte teamspeler met zin voor verantwoordelijkheid.Nauwkeurigheid, stressbestendigheid en vlot werken zijn samen met een dosis enthousiasme en motivatie je sterke troeven.Wat bieden wij jou?
Als ziekenhuis met een hart voor onze medewerkers hebben we jou heel wat te bieden :
Wij bieden een contract onbepaalde duur aan. Met opstart zo snel mogelijk. Jobtime is bespreekbaar 75% – %. Je werkt in een variabel uurrooster.Deze functie wordt verloond volgens de IFIC-barema’s, categorie 15. Relevante anciënniteit wordt mee overgenomen. Ben je daarentegen recent afgestudeerd of heb je minder dan 5 jaar ervaring als verpleegkundige of zorgkundige, dan start je meteen aan een baremieke anciënniteit van 5 jaar. Deze blijft behouden tot je 5 jaar anciënniteit binnen de zorg behaald hebt. Hierdoor kom je als recent afgestudeerde verpleegkundige of zorgkundige onmiddellijk in een hogere loonschaal terecht.Maaltijdcheques van 5€ per gewerkte dagEen gratis hospitalisatieverzekering voor iedere werknemerWoon-werkverkeer vergoeding en / of fietsvergoeding, gratis toegang tot parkeergarage en fietsenstalling, vlotte bereikbaarheid met de trein en busEen sterk opleidingstraject voor elke nieuwkomerHeel wat mooie extra’s : Benefits at Work, kinderdagverblijf op de campus, personeelskortingen in onze cafetaria, leuke events, …Tijd voor vakantie : naast de wettelijke verlofdagen bieden wij jou 4 bijkomende voorjaarsdagen en 11 feestdagen. Je bouwt eveneens anciënniteitsverlof op (1 dag per 5 jaar anciënniteit binnen ons ziekenhuis met een maximum van 3 dagen).Nog vragen?
Vacature-inhoud : Karolien Smets, Zorgmanager, tel 03 21 39Selectieprocedure : Barbara Kuylen, Talent Partner, tel 03 21 54Bekijk ons aanbod Solliciteer voor deze jobDeel dit bericht op sociale media :