productiearbeider
montage.
solliciteer
jobdetails
samenvatting
jobdetails Als assemblagemedewerker verzorg je de montage van stukken volgens strikte werkinstructies.
Jouw verantwoordelijkheden :
Je voert systematish zelfcontrole uit van jouw werk.
Dagwerk ... Als assemblagemedewerker verzorg je de montage van stukken volgens strikte werkinstructies.
Jouw verantwoordelijkheden :
Je voert systematish zelfcontrole uit van jouw werk.
Dagwerk
ervaring
taken
Bediening van machinesInstaan voor assemblage / assemblerenMontage van onderdelenelektronische testing
jouw aanbod
opleiding
Algemeen secundair onderwijs
ons aanbod
Of je nu pas van school komt of al heel wat ervaring hebt, er is een goede on-the-job opleiding en de mogelijkheid om gaandeweg moeilijkere taken op te nemen.
Je werkt fulltime in een vast uurrooster met vaste pauzes : van maandag tot donderdag van 8u00 tot 11u50 en van 12u30 tot 17u00 en op vrijdag tot 16u00.
Je start op via interim met de mogelijkheid na minimaal 6 maanden vast in dienst te komen.
Zeer makkelijk te bereiken met auto, fiets of openbaar vervoer. Er worden vaak verschillende fun activiteiten op poten gezet. Het bedrijf werkt enorm aan de work-life balans.
Verloning : 15,0499€ en maaltijdcheque van 8€ / dag
bedrijfsprofiel
Een Belgisch bedrijf dat gespecialiseerd is in de ontwikkeling en productie van hoogwaardige display-oplossingen. Het bedrijf heeft een sterke focus op innovatie en investeert voortdurend in onderzoek en ontwikkeling.Een Belgisch bedrijf dat gespecialiseerd is in de ontwikkeling en productie van hoogwaardige display-oplossingen. Het bedrijf heeft een sterke focus op innovatie en investeert voortdurend in onderzoek en ontwikkeling.
Montage • Kortrijk, West-Vlaanderen