Bedrijfsinformatie
Je komt terecht in een beursgenoteerd bedrijf die hulpmiddelen ontwikkelt en produceert binnen de revalidatie- en seniorenmarkt.
Functieomschrijving
Als vertegenwoordiger voor de homecare producten in de regio België en Luxemburg sta je in voor onderstaande taken :
- Je bezoekt de huidige klantenportefeuille
- Daarnaast is het ook belangrijk dat je deze klantenportefeuille uitbereid
- Je voert actieve prospectie
- Nieuwe producten zal je in de kijker zetten bij jouw klanten
- Je bekijkt de tenders en verwerkt deze
- Je staat nauw in contact met jouw collega's op de binnendienst
Jouw profiel
De vertegenwoordiger voldoet aan volgende talenten :
Je spreekt en schrijft zeer goed Nederlands en goed tot zeer goed FransIdealiter kan je ook goed communiceren in het Engels (interne voertaal) Indien dit niet het geval is, ben je bereid hierin een opleiding te volgenJe hebt reeds een stabiele werkervaring als vertegenwoordiger (dit hoeft zeker niet in de medische sector te zijn!)Je bent communicatief en bent sales drivenJe bent klantvriendelijkWij bieden jou
Job optie vast of onmiddellijk vast contractFulltime of 4 / 5e tewerkstelling mogelijkUurrooster : glijdende uren (geen avonduren)Verlof : in samenspraak met jouw collega's, geen collectieve sluitingenLoon op basis van jouw ervaringExtralegale voordelen : Hospitalisatieverzekering (bij vast contract), pensioensparen (bij vast contract), 5 extra verlofdagen, GSM, laptop, bedrijfswagen (lichte vracht op termijn) en kosten eigen aan de werkgever.Sollicitatieprocedure : 1 sollicitatiegesprek via teams of ter plaatse met HR en jouw leidinggevende en een vervolggesprek met de HR manager + site manager. De sollicitatiegesprekken kunnen doorgaan in het Nederlands en in het Frans.