Business Development Manager
Ben jij de ervaren en gedreven professional die voor ons nieuwe fans weet te scoren in de steeds veranderde wereld van E-commerce?
Als jouw commerciële hart sneller klopt bij de gedachte aan een ambitieuze en groeiende organisatie, en als jij energie krijgt van het binnenhalen van nieuwe klanten en deze weet om te toveren tot fans van Dynalogic, dan ben jij de ideale kandidaat voor de functie van Business Development Manager
Als Business Development Manager ken jij de markt als geen ander en ben jij in staat ons precies te vertellen waar de kansen liggen. Jouw opdracht is het vergroten van de marktpositie van Dynalogic. Als spits ben jij niet alleen degene die de bal in het net kopt, maar degene die de hele aanval opzet. Je ben eigenaar van het volledige traject van prospect tot nieuwe fan. Jij bent de marktspecialist in de E-commerce, echter laat jij geen kans liggen en kijk je ook uit naar nieuwe kansen in andere markten.
Door consultative selling ga jij aan de slag vanuit de behoefte van de klant en ben jij er om uitdagingen op te lossen met het maatwerk dat wij als organisatie bieden. Je bent een businesspartner op het hoogste niveau, onderzoekt markt- en klantbehoeften en speelt snel in op groei- en saleskansen.
Landelijk
PC 226 schaal 8
36 – 40 uur
HBO +
DynaGroup
Vast
Wat ga ik doen?
Wat neem ik mee?
Wat bieden wij jou?
Een goed salaris
Een passend beloningspakket op basis van kennis en ervaring. Daarnaast is er een bonusregeling van maximaal 6 maandsalarissen bonus per jaar en extralegale voordelen zoals groepsverzekeringen, maaltijdcheques en ecocheques.
Goede werksfeer
Een informele, dynamische werksfeer in een groeiende, innovatieve organisatie met ruimte voor eigen inbreng.
Reiskosten
bedrijfswagen en tankpas
Verlof
20 verlofdagen en extralegaal verlof volgens PC 226
Groeien
Diverse groeimogelijkheden, zowel binnen je eigen business unit als binnen DynaGroup breed.
Ons sollicitatieproces
Stap 1
Solliciteren
Heb je interesse in deze vacature? Laat dan jouw gegevens achter. Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op om de verdere procedure te bespreken.
Stap 2
Gesprekken
Tijdens deze stap maak je kennis met de functie, de leidinggevende en onze organisatie. Verder bespreken we jouw motivatie, het beeld dat je van de functie en onze organisatie hebt en een aantal praktische zaken.
Stap 3
ODC-meting
In onze ODC-meting zien wij welke drijfveren, krachten en talenten je van nature hebt en kijke wij hoe deze aansluiten bij de functie en onze organisatie.
Stap 4
Voorwaarden
Samen gaan we in gesprek over de arbeidsvoorwaarden en teken jij het contract.
Stap 5
Welkom!
Na het afronden van het arbeidsvoorwaardengesprek kom je in dienst. Welkom bij Dyna!
Waar ga ik werken?
Development Manager • Boom