administratief medewerker
- home
- vacatures
- administratie
- administratief medewerker
- service account medewerker deeltijds
service account medewerker deeltijds.
boechout, antwerpen2 dagen geleden gepubliceerdsluit 6 september 2023solliciteer
jobdetails
samenvatting
boechout, antwerpeninstron international ltdtijdelijk met uitzicht op vast38 uren per weekfunctiegroepadministratiereferentieDUORS-1488238jobdetails In nauwe samenwerking met de andere leden van het service-administratieteam ben je verantwoordelijk om ervoor zorgen dat onze klanten de best mogelijke ervaring hebben.
Als lid van het regionale administratieteam de primaire verantwoordelijkheid dragen voor een bepaald gebied en waar nodig ondersteuning en ondersteuning bieden aan het hele team; ...- Alle eerstelijns klantcontacten verwerken (telefoon, e-mail of andere);Handmatige offertes genereren voor niet-contractuele servicebezoeken en de offertes tijdig opvolgen.Waar mogelijk moeten offertes worden omgezet in hernieuwbare contractopties;Alle nieuwe installaties instellen in het servicesysteem en de juiste documentatie voor het serviceteam genereren;Alle contractverlengingen genereren en controleren en ervoor zorgen dat de verlenging op tijd wordt afgerond;Ervoor zorgen dat de Service Management softwaresystemen onderhouden worden met de juiste klantinformatie;Algemene kantoor- en administratieve taken uitvoeren zoals vereist;Andere gerelateerde taken uitvoeren zoals van tijd tot tijd kan worden gespecificeerd.toon meer In nauwe samenwerking met de andere leden van het service-administratieteam ben je verantwoordelijk om ervoor zorgen dat onze klanten de best mogelijke ervaring hebben.
Als lid van het regionale administratieteam de primaire verantwoordelijkheid dragen voor een bepaald gebied en waar nodig ondersteuning en ondersteuning bieden aan het hele team;Alle eerstelijns klantcontacten verwerken (telefoon, e-mail of andere);Handmatige offertes genereren voor niet-contractuele servicebezoeken en de offertes tijdig opvolgen.Waar mogelijk moeten offertes worden omgezet in hernieuwbare contractopties;Alle nieuwe installaties instellen in het servicesysteem en de juiste documentatie voor het serviceteam genereren;Alle contractverlengingen genereren en controleren en ervoor zorgen dat de verlenging op tijd wordt afgerond;Ervoor zorgen dat de Service Management softwaresystemen onderhouden worden met de juiste klantinformatie;Algemene kantoor- en administratieve taken uitvoeren zoals vereist;Andere gerelateerde taken uitvoeren zoals van tijd tot tijd kan worden gespecificeerd.ervaring
jouw aanbod
Proactief met een commerciële focus en het vermogen om te werken in een internationale omgeving
Goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden in het Nederlands, Engels en Frans
Computervaardigheden met ervaring en competentie in het gebruik van MS office tools
Teamspeler : goed kunnen werken als een teamspeler.
Organisatorische behendigheid : goed georganiseerd zijn, in staat om door de organisatie te navigeren zoals vereist om de klus te klaren.
Prioriteiten stellen : prioriteiten kunnen stellen door openstaande taken en de behoeften van onze klanten te evalueren.
Klantgerichtheid : een cultuur creëren en in stand houden die een hoge prioriteit geeft aan het beantwoorden van behoeften en die een hoge mate van klanttevredenheid hoog in het vaandel heeft staan.
ons aanbod
deeltijdse tewerkstelling op basis van 25u / weekoptie vasteen leuke en ontspannen werksfeer