Kwaliteitsmedewerker
| Description | |
Als Operator binnen onze Quality & Cold End afdeling speel jij een essentiële rol in de eindfase van ons productieproces. Hier worden glazen flessen langzaam afgekoeld, gecontroleerd op afwijkingen en voorzien van een beschermende coating; allemaal onder jouw waakzaam oog.
| |
| Company | |
Ciner Glass is meer dan een verpakkingsglasproducent. We zijn een familiebedrijf met een internationale blik, gedreven door technologie, duurzaamheid en mensen. Vanuit onze vestigingen in Turkije, het VK en België leveren we jaarlijks miljarden glazen flessen aan de grootste merken binnen de voedings- en drankenindustrie ter wereld. | |
| Profile | |
| |
| Offer | |
Bij Ciner Glass krijg je de kans om van bij het begin mee te bouwen aan een ultramoderne productiesite. Je neemt een rol op die je zelf mee vormgeeft, in een omgeving waar trots, vakmanschap en technologie samenkomen.
Voorbeeld: 6 ploegen werkschema | |